KURUMSAL

Misyonumuz

Başta mermer olmak üzere, doğal taşların blok olarak ya da işlenerek ürüne dönüştürülmesi ve dünya pazarında Türkiye ‘ye ait olan yerel madenlerimizin uzak doğu ve özellikle dünya çapında tanıtımını yapmak misyonumuzu oluşturur.

Bu kapsamda;

* Doğal taşların ocaktan çıkarıldığı gibi satışı,
* Blok şeklinde doğal taşların istenilen ebatlarda işlenmesi
* Ürünlerin plaka şeklinde satışı

Alanlarında faaliyet göstermekteyiz….

Vizyonumuz

Çevre ve doğaya zarar vermeden, verim oranı yüksek, kaliteli, müşteri memnuniyetini asıl olgu olarak algılayarak, sürekli gelişim ilkelerine sahip nitelikli kadrosu ile konusunda Türkiye ' nin önder firmaları arasındaki yerini alabilmek için her daim teknolojiyi takip ederek yatırıma yönelik bir işletme zihniyeti ile hizmet vermektir.

ERENLER MADENCİLİK ,

2004 yılının başlarında Bursa Orhaneli,Erenler köyü mevkiinde faaliyete başlamıştır. Daha önceleri İnşaat ,Hafriyat ,Ulaştırma ve Otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren firma ortakları 2002 yılının başlarında yeni bir oluşum ile merkezi İstanbul olarak belirleyip “Erenler Madencilik Nakliyat İnşaat San. Ve Tic. Ltd.Şti.” adı altında madencilik sektörüne de adım atmıştır.

Zaman içerisinde ham ve işlemiş olarak piyasaya sunduğu “bursa beji” ve “myra beige” olarak da bilinen, bej renkli mermer ile hem
iç piyasada hem de Uzakdoğu piyasasında adını ön sıralara çıkarmayı başarmıştır. Gelen talep yoğunluğundan dolayı ikinci
fabrika binası ve ekipmanları ile pek yakında hizmet vermeye başlayacaktır.